Endret: 11 jun 2018     Opprettet: 8 mai 2018

Rekordoppmøte på generalforsamlingen

På gårsdagens generalforsamling var 94 andelseiere tilstede, med ytterligere 30 fullmakter. Til sammen var altså 124 av lagets 300 andelseiere representert.

Vi har ikke sjekket oppmøtet på alle tidligere avholdte generalforsamlinger i lagets 35 år lange levetid, men tror det må være ny rekord. Det er iallfall langt over tallene for de siste årene, for eksempel over dobbelt så mange som i fjor.

Styret takker alle som kom og også alle som deltok på dugnaden nylig, og alle som på andre vis engasjerer seg i laget vårt.

Vi vil også takke spesielt tidligere nestleder Arne Bergersen (den eneste som gikk ut av det tidligere styret). Han har gjort en kjempeinnsats de årene han har vært med, men flytter nå dessverre ut av laget vårt.

Til slutt vil vi i det nye styret takke for tilliten vi er blitt gitt.
Vi ser fram til å arbeide for felleskapet vårt og håper på godt samarbeid.